اعتماد به مای ژن

از سال 1396 تا سال 1403 بیش از 10 هزار نفر از خدمات مای ژن استفاده کرده اند. نظرات و تصاویر برخی از این عزیزان که برای استفاده در آلبوم مشتریان در اختیار مای ژن قرار داده اند را می توانید در این صفحه مشاهده کنید. 

عناوین

نظر افراد مشهور

الناز رکابی قهرمان صخره نوردی جهان

با انجام آزمایش ژنتیکی مای ژن و استخراج DNA اطلاعات ارزشمندی رو واقعا در اختیار افراد میزارن. این آزمایش برای استعدادیابی در سنین پایه عالیه و من خوشحالم که راه رو اشتباه نرفتم و دوست داشتم این آزمایش رو زودتر انجام میدادم.

مریم طوسی (دونده تیم ملی ایران)

تا الان فکر می‌کردم خیلی تغذیه سالمی داشتم. اما با یک آزمایش ساده ژنتیک فهمیدم تا حالا چقدر اشتباه داشتم و الان چقدر می‌تونم بهتر باشم. در ضمن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو سرعت ساخته شده بود.

خانم عابدینی (بلاگر محصولات دارویی)

خیلی دقیق جزییات پروفایل تغذیه‌ای و پوستی شما در آزمایش مای ژن مشخص میشه. شیوه انجام آزمایش رو هم توی پستم گفتم براتون.

دکتر مهری بابایی (پزشک بلاگر اینستاگرام)

من همیشه میگم ژن خوب واقعا نعمته چون زیبایی و سلامت پوست به مقدار خیلی زیادی بستگی به ژن داره و فقط مقداری ازون وابسته به فاکتور های محیطیه که ما میتونیم کنترلش کنیم. این تست ژنتیکی یه سری از فاکتور ها در جریان نوع پوست و خطراتی که تهدیدش میکنه رو به آدم میگه.

دلوین (بلاگر)

چون ژنتیک تغییری نمیکنه تا اخر عمر، نتایج تست مای ژن اطلاعات خوبی برام خواهد بود. یکی دیگه از دلایلم که از این خدمات مای ژن استفاده کردم این بود که با این کار از هزینه های سنگین درمان پیشگیری می‌کنم. خلاصه که خیلی راحته، حتما به همه توصیه می کنم این کارو انجام بدهند.

نگارا (بلاگر سایت: چی نپوشیم)

یک هفته‌ایه که جواب تستم اومده و من کلی برنامه‌ریزی‌های جدید کردم، چند تا کرم سفارش دادم، روتین شب و روز و هفتگی‌ام رو مفصل‌تر کردم و قصد دارم حسابی حسابی ژن‌هامو از خودم شرمنده کنم و اجازه ندم که پوستمو خراب کنن.

آلبوم تصاویر مراجعان

مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
تیم ملی والیبال بانوان مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن
مراجعان مای ژن