اهداف مای ژنی‌ها

  کاهش وزن

   یافته‌های علمی بجای آزمون و خطا

بسیاری از ما رژیم‌های مختلف و حتی عجیبی را برای کاهش وزن امتحان کرده‌ایم که گاهی اوقات موفقیت آمیز و در بیشتر مواقع موقتی و ناموفق بوده‌اند. ویژگی مشترک همه این رژیم‌ها این است که برای همه افراد به یک شکل تنظیم می‌شوند و فقط مقدار کالری به نسبت هر شخص کمتر یا بیشتر می‌شود.

این درحالی است که بدن هریک از ما ساختار منحصربه‌فردی دارد. بعد از انجام آزمایش ژنتیک خواهید دانست آیا نان، برنج و کربوهیدرات‌ها بیشتر باعث چاقی شما می‌شوند یا چربی‌ها؟ بهترین نوع رژیم غذایی برای شما چیست؟ برای جلوگیری از یبوست، ریزش مو و استاپ وزن چه مواد معدنی و ویتامین‌هایی نیاز دارید؟
تست تغذیه و سلامتی مای ژن به این سوالات شما پاسخ می‌دهد.

جالب آنکه به دلیل ثابت بودن ژن‌ها، این اطلاعات برای همیشه یک سبک زندگی اختصاصی به شما خواهد داد.

 

  بهترین عملکرد ورزشی

   تمرینات خود را واقعاً شخصی کنید

ساعت‌ها ورزش می‌کنید اما نتیجه مطلوبی نمی‌بینید؟ شاید برخلاف جریان بدن‌تان شنا می‌کنید. برای یافتن بهترین نوع ورزش و برنامه تمرینی باید ویژگی‌ها، استعدادها، ضعف‌ها و نیازهای بدن خود را بشناسید. یک برنامه غذایی و برنامه تمرینی متناسب با ساختار ژنتیکی بدن یکی از اهداف مای ژنی‌ها می‌باشد. اما چند روز در هفته، هر جلسه به چه مدت و چه نوع ورزش‌هایی بهترین پاسخ بدن‌تان را به دنبال خواهد داشت؟
تست ورزش و تناسب‌ اندام مای ژن به این سوالات شما پاسخ می‌دهد.

همچنین اگر می‌خواهید برای فرزندتان بهترین ورزش را انتخاب کنید، بهتر است ابتدا استعدادهای ورزشی و احتمال آسیب‌دیدگی او را بررسی کنید. آزمایش ژنتیک در کنار پیکرسنجی، کلید این گنج است.

 

  سلامتی

   طولانی‌تر، سالم‌تر و شادتر زندگی کنید

با شناخت نیازها، حساسیت‌ها، قابلیت‌ها و ویژگی‌های ارثی خود، به همراه تفسیر و توضیح این اطلاعات به آنچه در مسیر سلامتی نیاز دارید دست پیدا خواهید کرد. مای‌ژن فقط ریسک‌های سلامتی را بررسی نمی‌کند، بلکه برای جبران مشکلات ژنتیکی، توصیه‌های اختصاصی را که کاملاً موثر و نیز قابل اجرا در زندگی روزمره هستند ارائه می‌کند.

نتایج آزمایش ژنتیک شما برخلاف آزمایش خون، همواره ثابت است و نیازی به تکرار آن نیست.