نظر مراجعان مای ژن

 

 
 
اعتماد به مای ژن

نظر مراجعان 

رژیم غذایی بر اساس ژنتیک، راه رسیدن به اهداف وزنی و زیبایی شما است. این صرفا اعتقاد ما نیست! نظر مراجعان مای ژن را مشاهده کنید:

 

مستر-لقمه-مای-ژن-copy
مستر لقمه

دلیل اینکه همه به من میگن چرا هرچی میخوری چاق نمیشی رو یافتم…! ☺️ دلیلش نداشتن استعداد چاقی نیست!!  من فهمیدم که به کربوهیدرات حساسیت دارم همینطور اشتهام بسیار بالاست و در کنار استعداد چاقیِ زیادی که دارم اگه ورزش نکنم از هیچ دری نمیتونم رَد شم! به کافئین و لاکتوز (قند موجود در شیر) حساسیت دارم و بهتره از لبنیات پروبیوتیک استفاده کنم.

پست اینستاگرامی مستر لقمه 

مریم طوسی مای ژن

مریم طوسی

تا الان فکر می‌کردم خیلی تغذیه سالمی داشتم. اما با یک آزمایش ساده ژنتیک فهمیدم تا حالا چقدر اشتباه داشتم و الان چقدر می‌تونم بهتر باشم. در ضمن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو سرعت ساخته شده بود.

پست اینستاگرامی مریم طوسی

مریم افشار- مای ژن

مریم افشار

تا الان فکر می‌کردم خیلی تغذیه سالمی داشتم. اما با یک آزمایش ساده ژنتیک فهمیدم تا حالا چقدر اشتباه داشتم و الان چقدر می‌تونم بهتر باشم. در ضمن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو سرعت ساخته شده بود!

پست اینستاگرامی مریم افشار

دلوین

چون ژنتیک تغییری نمیکنه تا اخر عمر، نتایج تست مای ژن اطلاعات خوبی برام خواهد بود. یکی دیگه از دلایلم که از این خدمات مای ژن استفاده کردم این بود که با این کار از هزینه های سنگین درمان پیشگیری می‌کنم. خلاصه که خیلی راحته، حتما به همه توصیه می کنم این کارو انجام بدهند.

پست اینستاگرامی دلوین

دلوین-مای-ژن-نظر-مراجعان.jpg

دکتر بابایی مای ژن نظر مراجعان

دکتر مهری بابایی

من همیشه میگم ژن خوب واقعا نعمته 😅 چون زیبایی و سلامت پوست به مقدار خیلی زیادی بستگی به ژن داره و فقط مقداری ازون وابسته به فاکتور های محیطیه که ما میتونیم کنترلش کنیم. این تست ژنتیکی یه سری از فاکتور ها در جریان نوع پوست و خطراتی که تهدیدش میکنه رو به آدم میگه.

پست اینستاگرامی دکتر بابایی

نگارا

یک هفته‌ایه که جواب تستم اومده و من کلی برنامه‌ریزی‌های جدید کردم، چند تا کرم سفارش دادم، روتین شب و روز و هفتگی‌ام رو مفصل‌تر کردم و قصد دارم حسابی حسابی ژن‌هامو از خودم شرمنده کنم و اجازه ندم که پوستمو خراب کنن.

پست اینستاگرامی نگارا

نگارا مای ژن نظر مراجعان

مراجعان مای ژن

ارسالی از آلمان

مراجعان مای ژن

ارسالی از تهران

مراجعان مای ژن

ارسالی از تبریز

مراجعان مای ژن

جناب آقای رشیدی از بوشهر

آقای امامی از آلمان مراجعان مای ژن.jpg

جناب آقای امامی از آلمان

عکس مراجعان مای ژن

سرکار خانم صلاحی از شیراز

ژینوس-سهرابی-مای ژن

“مای ژن برای من در حکم یه نقشه ی راه بود!”

من از مای ژن استفاده کردم و راضی بودم از خدماتشون. مای ژن برای من در حکم یک نقشه از این شهر بود! من تا قبل تست مای ژن خواب خوبی نداشتم ولی بعد از تست مای ژن فهمیدم که حساسیت بالایی به کافئین دارم بنابراین مصرف کافئین را محدود کردم و بعد از اون کیفیت خواب من به مراتب بهتر شد.  واقعا مای ژن در زمینه تغذیه و ورزش برای من خیلی مفید بود.

 

مای ژن نظر آقای پراکند

“توصیه های مای ژن در زمینه مکمل ها بی نظیر بود!”

من هشت ماه پیش، تست ژنتیکی تغذیه و ورزش مای ژن رو انجام دادم. توصیه های مای ژن به خصوص در مورد مکمل ها بی نظیر و عالی بود و با عمل به این توصیه ها انرژی و حس بسیار خوبی دارم. حتی در زمینه ی ورزشی هم نتایج خوبی گرفتم. به دوستان دیگر توصیه می کنم حداقل یکبار هم که شده برای سلامتی شون این تست ها رو امتحان کنند.

 

آقای-ابراهیمی مای ژن

“معتقدم دلیل اصلی کاهش وزنم، تغییر سبک زندگی ام بود!”

من از مای ژن راضی بودم. از ۱۰۷ کیلوگرم شروع کردم با هدف ۹۵ کیلوگرم و توی سه ماه به این هدف رسیدم و بعد از اون تا ۹۱ کیلوگرم هم وزنم کم شد. راضیم و وزن خودمو حفظ کردم و معتقدم تغییر سبک زندگی دلیل اصلی این کاهش وزنم بود. رژیم غذایی که برای من تدوین شد اصلا سخت نبود و تاثیر ژنتیک رو الان متوجه می‌شم!

 

شما هم بعد از انجام آزمایش نظر خود را با ما در میان بگذارید، نظرات مای‌ ژنی‌ها بهترین راهنمای ما هستند.

 

12 + 3 =