نظرات مای‌ ژنی‌ها

رژیم غذایی بر اساس ژنتیک، راه رسیدن به اهداف وزنی و زیبایی شما است. این صرفا اعتقاد ما نیست! نظر مراجعان مای ژن را مشاهده کنید:

“با آزمایش مای ژن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو ساخته شده!”

تا الان فکر می‌کردم خیلی تغذیه سالمی داشتم. اما با یک آزمایش ساده ژنتیک فهمیدم تا حالا چقدر اشتباه داشتم و الان چقدر می‌تونم بهتر باشم. در ضمن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو سرعت ساخته شده بود!
خانم مریم طوسی، رکورددار دو سرعت ایران

پست اینستاگرامی خانم مریم طوسی را ببینید!

 

“معتقدم دلیل اصلی کاهش وزنم، تغییر سبک زندگی ام بود!”
من از مای ژن راضی بودم. از ۱۰۷ کیلوگرم شروع کردم با هدف ۹۵ کیلوگرم و توی سه ماه به این هدف رسیدم و بعد از اون تا ۹۱ کیلوگرم هم وزنم کم شد. راضیم و وزن خودمو حفظ کردم و معتقدم تغییر سبک زندگی دلیل اصلی این کاهش وزنم بود. رژیم غذایی که برای من تدوین شد اصلا سخت نبود و تاثیر ژنتیک رو الان متوجه می‌شم!
آقای شهاب ابراهیمی

نظر صوتی آقای ابراهیمی را بشنوید!

 

“توصیه های مای ژن در زمینه مکمل ها بی نظیر بود!”
من هشت ماه پیش، تست ژنتیکی تغذیه و ورزش مای ژن رو انجام دادم. توصیه های مای ژن به خصوص در مورد مکمل ها بی نظیر و عالی بود و با عمل به این توصیه ها انرژی و حس بسیار خوبی دارم. حتی در زمینه ی ورزشی هم نتایج خوبی گرفتم. به دوستان دیگر توصیه می کنم حداقل یکبار هم که شده برای سلامتی شون این تست ها رو امتحان کنند.
آقای پراکند 

نظر صوتی آقای پراکند را بشنوید!

 

“یکی از ویژگی های اصلی مای ژن، پیگیری مداومش بود!”
از اینکه از خدمات مجموعه مای ژن استفاده کردم، خوش حالم و از اعضای این تیم پیگیر ممنون هستم. من با کمک مای ژن و با استفاده از آزمایشات شناخت خوبی نسبت به بدنم پیدا کردم و هم چنین تونستم به یک سبک زندگی سالم و وزن مناسب و ایده‌آل دست پیدا کنم. اگه بخوام یکی از ویژگی‌های اصلی این تیم رو نام ببرم، پیگیری مداوم این بزرگان بود که از همگی ممنونم!
آقای بهروز جهنده

نظر صوتی آقای جهنده را بشنوید!

 

“متوجه شدم دلیل چاق نشدنم ورزش کردنمه نه این که استعداد چاقی ندارم!”
دلیل اینکه همه به من میگن چرا هرچی میخوری چاق نمیشی رو یافتم…! ☺️ دلیلش نداشتن استعداد چاقی نیست!!  من فهمیدم که به کربوهیدرات حساسیت دارم همینطور اشتهام بسیار بالاست و در کنار استعداد چاقیِ زیادی که دارم اگه ورزش نکنم از هیچ دری نمیتونم رَد شم! به کافئین و لاکتوز (قند موجود در شیر) حساسیت دارم و بهتره از لبنیات پروبیوتیک استفاده کنم.
مستر لقمه

پست اینستاگرامی لقمه را ببینید!

“مای ژن برای من در حکم یه نقشه ی راه بود!”
من از مای ژن استفاده کردم و راضی بودم از خدماتشون. مای ژن برای من در حکم یک نقشه از این شهر بود! من تا قبل تست مای ژن خواب خوبی نداشتم ولی بعد از تست مای ژن فهمیدم که حساسیت بالایی به کافئین دارم بنابراین مصرف کافئین را محدود کردم و بعد از اون کیفیت خواب من به مراتب بهتر شد.  واقعا مای ژن در زمینه تغذیه و ورزش برای من خیلی مفید بود!
خانم ژینوس سهرابی

نظر صوتی خانم سهرابی را بشنوید!

 

“با مای ژن بالاخره وزنم کم شد، یک سال بود که استپ وزنی داشتم!”
من ۳۹ سالمه و بیش از ۱ یکسال بود که وزنم استپ کرده بود و هر رژیمی می گرفتم، کاهش وزنی تجربه نمی‌کردم. من در وزن ۶۳ کیلوگرم آزمایش مای ژن را انجام دادم و متوجه شدم که بدن من به کربوهیدرات‌ها به شدت حساسیت داره و استعداد چاقی بالایی هم دارم! در سه ماه از ۶۳ به ۵۸ کیلوگرم رسیدم. خیلی خوشحالم که الان می تونم کارهایی بکنم تا ۱۰ سال دیگه جلوی بیماری ها رو بگیرم. از تیم پیگیر و خوش برخورد مای ژن ممنونم که همچنان هم پیگیر و حامی بنده هستند! معتقدم هر کسی باید برای یکبار این آزمایش رو انجام بده!
سرکار خانم ملکوتی

نظر صوتی خانم ملکوتی را بشنوید!

“دیگه بر اساس ژنتیکم، خودم برای خودم تصمیم میگیرم!”
خیلی خوشحالم که تو برهه‌ای از تاریخ زندگی می‌کنم که علم اینقدر پیشرفت کرده و می‌تونم دقیق درباره خودم و ژنتیکم تصمیم بگیرم. شاید ۱۰-۱۵ سال پیش اگه می‌خواستم برای تمریناتم تصمیم بگیرم باید میرفتم پیش گولاخ باشگاهمون! اما امروز برای خودم به راحتی تصمیم می‌گیرم. رژیم غذایی، مکمل‌ها و برنامه ورزشی بر اساس ژنتیک خاص بدنم.
آقای محمد شاملو، عضو تیم ملی شنا، سرمربی مجموعه ورزشی دزاشیب

پست اینستاگرامی آقای محمد شاملو را ببینید!

“این آزمایش برای کودکان و نوجوان ها خیلی مفید هست!”
من فکر می‌کنم این آزمایش که از طریق بزاق دهان هست برای استعدادیابی ورزشی خیلی مناسب باشه، به خصوص سنین پایین که کودک و نوجوان هستند و خیلی از خانواده‌ها نگرانی‌شون این هست که فرزندشون در چه رشته ورزشی باید تمرکز و تمرین کنه. اگر این آزمایش رو سال‌ها پیش انجام می‌دادم، نتایج بهتری می‌تونستم بگیرم، اما طبق نتیجه این آزمایش فهمیدم که ورزش درستی رو انتخاب کردم و خیلی خوش‌حالم.
خانم الناز رکابی، عضو تیم ملی صخره نوردی

پست اینستاگرامی خانم الناز رکابی را ببینید!

“با مای ژن فهمیدم کدوم غذا ها برام سمه و باید مصرفشون رو محدود کنم!”
با دیدن نتایج مای ژن، فهمیدم کدوم ورزش برام خوبه، کدوم مواد غذایی برام مثله سم هست و کدوم مثل معجزه! با چی چاق می‌شم و نیاز بدنم به ویتامین‌ها چجوریه. من خودم به ژنتیک خیلی علاقه دارم و فکر می‌کنم توی ایران دست کم گرفته شده.
خانم مریم افشار، بلاگر

پست اینستاگرامی خانم مریم افشار را ببینید!

“اگر رژیم های مختلف رو امتحان کردید و نتیجه نگرفتید، تست DNA رو فراموش نکنید!”
اگر جایی در کاهش وزنتون کم آوردید، و هرکاری می‌کنید نتیجه نمی‌گیرید، اگر همیشه شرایط خاص گوارشی و رژیمی داشتید، اگر انواع رژیم رو امتحان کردید و برگشتید سر خونه اولتون، بهتره تست DNA بدید و قطعاً پشیمون نمی‌شید.
نگارا، استایلسیت، نویسنده سایت چی‌نپوشیم

پست اینستاگرامی چی نپوشیم را ببینید!

“این آزمایش برای همه مفیده!”
مای‌ژن یک آزمایش کاملاً حرفه‌ایه که میتونه هم به ورزشکارا و هم افراد غیر ورزشکار کمک کنه. این تست از نظر تغذیه، سطح آمادگی و استعدادهای ورزشی بسیار مفیده.
خانم مهسا جاور، عضو تیم ملی قایقرانی
“اگه قصد کاهش وزن دارید، پیشنهاد میدم این تست را امتحان کنید!”
ممنون از تیم حرفه ای مای ژن که اطلاعات خوب و مفیدی راجع به بدنم و نحوه تغذیه بهم دادن تا بتونم از این به بعد با اطلاعاتی از بدنم و تغذیه ام دارم و همیشه از اون بیخبر بودم زندگی و تغذیه سالم تر و تمرینات مفیدتر در راستای پیشرفتم داشته باشم و سریعتر به هدفم برسم. به همه کسایی که قصد کاهش وزن دارن و حتی کسایی که دوست دارن تغذیه و زندگی سالمی داشته باشن پیشنهاد میدم این تست رو انجام بدن چون من خودم کسی هستم که مدام تو رژیم بودم.
خانم ندا چملانیان، بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران

پست اینستاگرامی خانم ندا چملانیان را ببینید!

“یک نسخه یکسان برای همه وجود ندارد!”
اگر به خودمون و اطرافیانمون نگاه کنیم مطمئن میشیم که یک نسخه یکسان برای همه وجود نداره. برای من که خیلی جالب بود که بر اساس ژنتیک که مخصوص خودمه حساسیت‌های بدنم رو فهمیدم و کلی موارد دیگه که به نظرم یک بار تو زندگی لازمه این آزمایش رو هر کسی انجام بده.
خانم نیلوفر اردلان، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال بانوان
“همیشه توی ایران استعدادیابی نادیده گرفته می شد اما الان وضعیت فرق کرده!”
ما در ایران در بحث استعداد یابی همیشه مشکل داشتیم. اما تست های ژنتیکی مای ژن در زمینه تغذیه و ورزش با تحلیل و بررسی DNA موجود در بزاق دهان، اطلاعات جامعی در مورد استعداد ورزشی و پاسخ بدن ما به مواد غذایی مختلف، برای بازدهی چند برابری در ورزش ها و رژیم غذایی به ما ارائه داد. 
خانم نگین شیرتری، والیبالیست

پست اینستاگرامی خانم نگین شیرتری را ببینید!

%

از مای ژنی‌ها، از خدمات مای ژن راضی بوده‌اند!

%

از مای ژنی‌ها، ما را به دیگران معرفی کرده‌اند!

%

از مای ژنی‌ها، با پیروی از رژیم غذایی مای ژن به اهداف وزنی خود رسیده‌اند!

من طی 10 سال گذشته، انواع رژیم‌های غذایی رو تجربه کردم و کاهش وزن سریع رو هم تجربه کردم. اما برگشت وزن سریع‌تر بود! بعضی از این رژیم‌ها موجب کاهش توده عضلانی و کاهش انرژی در من می‌شد. در حالی که کاهش وزن من با استفاده از رژیم غذایی مای ژن که بر اساس ژنتیک من بود، تدریجی بود و اصلا باعث کاهش قدرت عضلانی من نشد و به راحتی تمریناتم رو انجام می‌دهم!

جناب آقای مسلم تاجیک
ورزشکار رزمی

توصیه من به همه اونایی که می‌خوان پروسه لاغری رو شروع کنند اینه که اول این تست ژنتیکی رو انجام بدند تا از ویژگی‌های بدنشون آگاه بشن و طبق اون رژیم و ورزششون رو تنظیم کنند

سرکار خانم پرستو فراهانی
بلاگر سلامتی

اگه بخوام براتون بگم كل نتيجه تست من برام عجيب و پر از خوشحالي بود كه اينقدر خوب الان بدنمو ميشناسم. خيليا ميگن آزمايش گرونيه ولي من ميگم ميصرفه چون کمی از هزينه اي كه بعدا براي درمان بيماري‌هایی كه نميشناسيم ميخوايم بكنيم الان براي شناخت نهفته هاي بدنمون ميديم.

سرکار خانم برادران

بیشتر مواردی رو که میتونست برام مشکل آفرین باشه در تست گفته شده بود .ای کاش خیلی زودتر این اطلاعات رو در مورد خودم داشتم. بخصوص احتمال ابتلا به دیابت. اگر چه هنوز هم خیلی دیر نیست."

سرکار خانم حسینی

بیشتر اطلاعات مربوط به تغذیه برام جالب بود چون دقیقا اشاره شده به مشکل من که کربوهیدرات زیاد مصرف می کردم و به سختی وزن کم می کردم ولی بعد از انجام تست و رعایت موارد داخل دفترچه خیلی بهتر و سریعتر وزن کم کردم."

سرکار خانم ایمانی‌زاده

خيلي برام جالب و مهم بود كه بدونم چه ورزش هايي برام خوبه و حساسيت هاي بدنم رو بدونم و خوشبختانه تمام اين موارد رو فهميدم. ممنون از شما

جناب آقای افراسیابی

من از بخش تحلیل ورزشی مای ژن و توانمندیهای بدنم در طول زمان ورزش خیلی استفاده کردم. کتابچه مربوطه را مثل دفترچه راهنمای بدنم با خودم به باشگاه بردم و از مربی خواستم با دقت اونو بخونه و بر اون اساس تمریناتم رو طراحی کنه. قهوه خوردن رو تا حد امکان‌کم‌کردم و احساس بهتری نسبت به قبل دارم. الان مطئنم ضربه یا فشاری به بدن وارد نمیشه و همه کارها اصولیه. بسیار ممنونم

سرکار خانم مرادی

شما هم بعد از انجام آزمایش نظر خود را با ما در میان بگذارید، نظرات مای‌ ژنی‌ها بهترین راهنمای ما هستند.

 

14 + 11 =