مشاوره رایگان

مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب پکیج مناسب شما

تست-ژنتیکی-مای-ژن-تغذیه-و-سلامتی.png

انجام آزمایش ژنتیکی در منزل

ما در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی با بررسی DNA موجود در بزاق دهان شما، اطلاعات دقیقی جهت حفظ سلامتی، کاهش یا افزایش وزن و حفظ زیبایی پوستتان در اختیار شما قرار می دهیم.

مجوز و تاییدیه‌های آزمایشگاه را ببینید!

نظر مراجعان 

رژیم غذایی بر اساس ژنتیک، راه رسیدن به اهداف وزنی و زیبایی شما است. این صرفا اعتقاد ما نیست! نظر مراجعان مای ژن را مشاهده کنید:

سرکار خانم قربان‌زاده

چون ژنتیک تغییری نمیکنه تا اخر عمر، نتایج تست مای ژن اطلاعات خوبی برام خواهد بود. یکی دیگه از دلایلم که از این خدمات مای ژن استفاده کردم این بود که با این کار از هزینه های سنگین درمان پیشگیری می‌کنم. خلاصه که خیلی راحته، حتما به همه توصیه می کنم این کارو انجام بدهند.

پست اینستاگرامی خانم قربان‌زاده

دلوین-مای-ژن-نظر-مراجعان.jpg

تست ژنتیک مای ژن

دکتر مهری بابایی

من همیشه میگم ژن خوب واقعا نعمته 😅 چون زیبایی و سلامت پوست به مقدار خیلی زیادی بستگی به ژن داره و فقط مقداری ازون وابسته به فاکتور های محیطیه که ما میتونیم کنترلش کنیم. این تست ژنتیکی یه سری از فاکتور ها در جریان نوع پوست و خطراتی که تهدیدش میکنه رو به آدم میگه.

پست اینستاگرامی دکتر بابایی

نگارا

یک هفته‌ایه که جواب تستم اومده و من کلی برنامه‌ریزی‌های جدید کردم، چند تا کرم سفارش دادم، روتین شب و روز و هفتگی‌ام رو مفصل‌تر کردم و قصد دارم حسابی حسابی ژن‌هامو از خودم شرمنده کنم و اجازه ندم که پوستمو خراب کنن.

پست اینستاگرامی نگارا

نگارا مای ژن نظر مراجعان