یک آزمایش، یک تغییر برای همه عمر

لطفا برای اینکه مشاورین مای ژن با شما تماس بگیرند شماره تماس خود را وارد کنید

تست ژنتیکی مای ژن چگونه انجام می‌شود؟

تفاوت رژیم غذایی مای ژن با سایر رژیم ها

اگه رژيم گرفتن رو دوست ندارى، ماى ژن مشكلت رو حل كرده!

نظر مراجعان بعد از انجام آزمایش

هر متخصص تغذیه برای تنظیم برنامه غذایی دقیق و بدون آزمون و خطا روی بدن فرد باید این اطلاعات رو در مورد مراجع خودش بدونه. آزمایش مای ژن رو به تمام افراد توصیه میکنم.
دکتر هادی منجی
متخصص تغذیه و رژیم درمانی
من اولش از آزمایش دادن فراری بودم اما به اصرار مربی خودم اومدم اینکارو انجام دادم و خیلی از نتایج لذت بردم. نتایجی مثل توان ریکاوری بدن، تحمل لاکتوز و نمک در ریپورت مای ژن بسیار برای من کاربرد داشت
مهدی انصاری تیم ملی شنا
مهدی انصاری
کاپیتان تیم ملی شنا
با انجام آزمایش ژنتیکی مای ژن و استخراج DNA اطلاعات ارزشمندی رو واقعا در اختیار افراد میزارن. این آزمایش برای استعدادیابی در سنین پایه عالیه و من خوشحالم که راه رو اشتباه نرفتم و دوست داشتم این آزمایش رو زودتر انجام میدادم.
الناز رکابی
قهرمان صخره نوردی جهان
گزارشی که دریافت کردم مثل توان هوازی ، حساسیت به کربوهیدرات ها و لاکتوز خیلی برام جالب بود. به همه توصیه میکنم.
الناز کمپانی
عضو تیم ملی دومیدانی
من خیلی شگفت زده شدم از نتایجم چون فکر نمیکردم همچین آزمایشی در ایران باشه که به این دقت بدن رو بررسی کنه. برای کسانی که ورزش میکنند خیلی واجب هست انجام این آزمایش تا بتونه فرد به صورت علمی و آگاهانه برنامه داشته باشه
نگار نگهدار
عضو تیم ملی روئینگ
بحث سر ژنتیکه، اون چیزی که بهمون به ارث رسیده که اگر بشناسیمش خیییلی تو زندگی راحت‌تر می‌تونیم برنامه غذایی و ورزشمون رو تنظیم کنیم. جوری که در کمترین زمان، بیشترین نتیجه رو بگیریم.
مریم افشار
بلاگر
چون ژنتیک تغییری نمیکنه تا اخر عمر، نتایج تست مای ژن اطلاعات خوبی برام خواهد بود. یکی دیگه از دلایلم که از این خدمات مای ژن استفاده کردم این بود که با این کار از هزینه های سنگین درمان پیشگیری می‌کنم. خلاصه که خیلی راحته، حتما به همه توصیه می کنم این کارو انجام بدهند.
دلوین
بلاگر
تا الان فکر می‌کردم خیلی تغذیه سالمی داشتم. اما با یک آزمایش ساده ژنتیک فهمیدم تا حالا چقدر اشتباه داشتم و الان چقدر می‌تونم بهتر باشم. در ضمن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو سرعت ساخته شده بود.
مریم طوسی
دونده تیم ملی ایران

با یک نمونه بزاق، برنامه غذایی بر اساس ژنتیک خودت رو بدون آزمون و خطا داشته باش.

پس از ثبت سفارش، توسط مای ژن یک جعبه حاوی پکیج جمع‌آوری بزاق به همراه دفترچه راهنما، به منزل یا محل کار شما ارسال می‌شود. پس از دریافت نمونه شما در آزمایشگاه، با استفاده از DNA موجود در بزاق، تست‌های پیشرفته ژنتیکی و آنالیز انجام می‌گیرد.

همکاران مای ژن