یک آزمایش، یک تغییر برای همه عمر

یک بار برای همیشه خودت را کشف کن!

برای دریافت راهنمایی دقیق در مورد آزمایش ها و کاربرد اون ها لطفا اطلاعات خودتون رو وارد کنید

روزها
ساعت‌
دقیقه

اگه رژيم گرفتن رو دوست ندارى،ماى ژن مشكلت رو حل كرده!

با یک نمونه بزاق، برنامه غذایی بر اساس ژنتیک خودت رو بدون آزمون و خطا داشته باش.

نظر مراجعان بعد از انجام آزمایش

با انجام آزمایش ژنتیکی مای ژن و استخراج DNA اطلاعات ارزشمندی رو واقعا در اختیار افراد میزارن. این آزمایش برای استعدادیابی در سنین پایه عالیه و من خوشحالم که راه رو اشتباه نرفتم و دوست داشتم این آزمایش رو زودتر انجام میدادم.
الناز رکابی
قهرمان صخره نوردی جهان
بحث سر ژنتیکه، اون چیزی که بهمون به ارث رسیده که اگر بشناسیمش خیییلی تو زندگی راحت‌تر می‌تونیم برنامه غذایی و ورزشمون رو تنظیم کنیم. جوری که در کمترین زمان، بیشترین نتیجه رو بگیریم.
مریم افشار
بلاگر
چون ژنتیک تغییری نمیکنه تا اخر عمر، نتایج تست مای ژن اطلاعات خوبی برام خواهد بود. یکی دیگه از دلایلم که از این خدمات مای ژن استفاده کردم این بود که با این کار از هزینه های سنگین درمان پیشگیری می‌کنم. خلاصه که خیلی راحته، حتما به همه توصیه می کنم این کارو انجام بدهند.
دلوین
بلاگر
تا الان فکر می‌کردم خیلی تغذیه سالمی داشتم. اما با یک آزمایش ساده ژنتیک فهمیدم تا حالا چقدر اشتباه داشتم و الان چقدر می‌تونم بهتر باشم. در ضمن فهمیدم بدن من برای قهرمانی دو سرعت ساخته شده بود.
مریم طوسی
دونده تیم ملی ایران

تست ژنتیکی مای ژن چگونه انجام می‌شود؟

همکاران مای ژن

برخی از همکاران ما

با یک نمونه بزاق، برنامه غذایی بر اساس ژنتیک خودت رو بدون آزمون و خطا داشته باش.

پس از ثبت سفارش، توسط مای ژن یک جعبه حاوی پکیج جمع‌آوری بزاق به همراه دفترچه راهنما، به منزل یا محل کار شما ارسال می‌شود. پس از دریافت نمونه شما در آزمایشگاه، با استفاده از DNA موجود در بزاق، تست‌های پیشرفته ژنتیکی و آنالیز انجام می‌گیرد.