سوپرگرین سم‌زدایی
فواید مصرف روزانه
بهبود سم‌زدایی کبد
Human_Liver
تقویت سیستم ایمنی
Immune_System
کمک به تعادل هورمونی
Hormone
افزایش سوخت‌وساز بدن
Metabolism
بهبود گوارش
Digestion
حال عمومی بهتر
Wellbeing
چطور میکس سوپرگرین را مصرف کنم؟
هر روز یک پیمانه (8 گرم):
برای آشنایی دقیق با نحوه مصرف، ویدیو را تماشا کنید
مواد تشکیل‌دهنده
با خیال راحت مصرف کنید! مواد اولیه سوپرفودهای ژنوفود ویژگی‌های منحصر به فرد دارند: ارگانیک، استریل و دارای بالاترین درجه کیفی
جلبک کلرلا (Chlorella)

یک میکروجلبک بسیار مغذی و گران قیمت که بیشتر از هر گیاهی در کره زمین کلروفیل دارد و حاوی مقادیر بالای منیزیوم، روی، آهن و امگا-3 است. کلرلا قادر است با اتصال به فلزات سنگین، سموم کبدی را کاهش دهد و کبد چرب را نیز بهبود دهد. کلرلای مورد استفاده در ژنوفود، ارگانیک، خالص و دارای گواهی Bio آلمان است.

Chlorella_3
جلبک اسپیرولینا (Spirulina)

یک میکروجلبک که بیشترین پروتئین طبیعی را داراست. اسپیرولینا منبع عالی ویتامین‌های ب و آنتی‌اکسیدان فیتوسیانین است. اسپیرولینا در کاهش کلسترول و چربی و همچنین افزایش انرژی موثر است. اسپیرولینای مورد استفاده در ژنوفود، بیش از 73% پروتئین دارد، خالص و ارگانیک است.

Spirulina
مورینگا (Moringa)

مورینگا در هندوستان به “درخت زندگی” معروف است. برگ‌های مورینگا سرشار از آمینواسیدها، ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند.  آنتی‌اکسیدان‌های مهمی مانند کوئرستین در مورینگا وجود دارد که علیه سمومی مانند آرسنیک از بدن محافظت می‌کند. مورینگای مورد استفاده در ژنوفود، ارگانیک و دارای گواهی Bio آلمان است.

Moringa
اسفناج (Spinach)

برگ‌های سبز اسفناج مملو از پلی‌فنول‌ها و آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که اثرات آنها برای محافظت از کبد در مطالعات مختلف تایید شده است. اسفناج در تنظیم فشارخون، کاهش استرس اکسیداتیو و سلامت چشم نقش دارد. اسفناج مورد استفاده در ژنوفود، ارگانیک و دارای درجه کیفی A++ (دارویی) است.

Spinach
آلفالفا (Alfalfa)
این گیاه فیبر بالایی دارد و به کنترل سطح قند خون و کاهش سرعت جذب قند از روده‌ها کمک می‌کند. آلفالفا مورد استفاده در ژنوفود، ارگانیک و دارای درجه کیفی A++ (دارویی) است.
Alfalfa
گرس گندم (Wheatgrass)

یک ماده بسیار مغذی که به تقویت سیستم ایمنی، بالابردن متابولیسم، افزایش سطح انرژی و بهبود حافظه کمک می‌کند. گرس گندم مورد استفاده در ژنوفود، ارگانیک و دارای درجه کیفی A++ (دارویی) است.

Wheatgrass
لیست کامل مواد تشکیل دهنده: اسپیرولینا، کلرلا، مورینگا، اسفناج، آلفالفا، جوانه گندم، کرفس، کدو سبز، موز، سیب
فاقد هرگونه افزودنی، طعم دهنده و شیرین کننده
سوالات رایج:
  • چرا به سوپرفود نیاز دارم؟

گیاهان سوپرفود سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنزیم‌ها و آنتی‌اکسیدان‌های مفید هستند. این مواد طبیعی کمک می‌کنند بدون مصرف ترکیبات شیمیایی، ریزمغذی‌های ضروری بدن تامین شود.

  • آیا مصرف سوپرگرین عوارضی دارد؟

خیر. در صورتی که سابقه آلرژی به مواد تشکیل دهنده را نداشته باشید، مصرف سوپرفودها باعث سلامتی، انرژی و زیبایی در سطح بالاتری خواهد شد.

  • چه مدت بعد از شروع مصرف، اثرات آن را می‌بینم؟

معمولاً پس از 2 الی 4 هفته اثراتی مانند افزایش انرژی، بهبود گوارش و … نمایان خواهد شد.

  • چه کسانی نباید سوپرگرین مصرف کنند؟

خانم‌های باردار و شیرده، کسانی که عمل قلب باز انجام داده‌اند،…

لطفا اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید پیش از خرید با پشتیانی ژنوفود تماس بگیرید تا از مناسب بودن محصول برای شرایط خودتان مطمئن شوید.

مشاوره رایگان

مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب پکیج مناسب شما