همه ما متمایز هستیم. اطلاعات ژنتیکی کلید بررسی و کشف این تفاوت‌هاست.

DNA هر انسان، منحصر‌ به ‌فرد و خاص اوست. تفاوت‌های ژنتیکی، باعث می‌شود هر شخص ویژگی‌های یکتا و متمایز خود را داشته باشد. بعضی از این تفاوت‌ها مانند رنگ چشم و رنگ مو قابل مشاهده هستند، اما بعضی ویژگی‌ها مانند توانایی سم‌زدایی فقط با آزمایش مشخص می‌شوند.

DNA ما در بزاق، خون، مو، ناخن و تمام سلول‌های بدنمان موجود است. مای ژن برای شما یک پکیج استریل ارسال می‌کند. درخانه یا محل کار مطابق راهنمای نمونه ‌گیری، نمونه بزاق خود را جمع آوری کنید و برای ما ارسال می‌کنید. پس از دریافت نمونه، در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی (مجهزترین آزمایشگاه ژنتیک کشور)، DNA موجود در بزاق شما جداسازی می‌شود و درنهایت با پیشرفته‌ترین روش‌ها، تا ۷۰ ژن مختلف مرتبط با تغذیه، ورزش، پوست و آلزایمر بررسی می‌شود.

اطلاعات ژنتیکی شما بر مبنای الگوریتم‌های پیچیده‌ای که مبتنی بر پژوهش‌های پزشکی در سطح جهان هستند، تحلیل می‌شوند و نتایج شخصی تفسیر شده و قابل درک به شما ارائه می‌شود. با استفاده از این اطلاعات می‌توانید بهترین سبک زندگی را برای داشتن زندگی سالم و اندام متناسب انتخاب کنید.

نتایج آزمایشات شما تا پایان عمر تغییری نمی‌کند، چون ژنتیک شما تغییر نمی‌کند. به جای پیشنهادات موقتی و مد روز که پس از مدت کوتاهی ناکار آمدی خود را نشان می‌دهند، از اطلاعات ژنتیکی خود که با تکنولوژی روز و بر پایه پشتوانه هزاران تحقیق علمی به دست آمده است استفاده کنید.

برای اطلاع از آخرین مطالب علمی مرتبط با تست مای ‌ژن به بلاگ علمی ما مراجعه کنید.

ژن‌های منتخب ما چه ویژگی‌هایی دارد؟

  تنها ژن‌هایی بررسی می‌شوند که مطالعات گسترده و معتبر جهانی تاثیر آنها در انتخاب بهترین سبک زندگی و رژیم غذایی را اثبات کرده باشند.

  در صورت تشخیص نوع پرخطر ژن‌های مورد بررسی، با تغییر سبک زندگی و پیروی از رژیم غذایی مناسب، ریسک ابتلا به چاقی و بیماری‌ها را به حداقل می‌رسانید. این آزمایشات با بالاترین سطح دقت و کنترل انجام می‌شود.

  طراحی پنل مطابق با آزمایشات معتبر جهانی (مانند Vitagene و DNAFit) و با همکاری شرکت GeneTek Biopharma آلمان انجام می‌شود.

  حفاظت از اطلاعات و نمونه شما بر عهده آزمایشگاه مجاز وزارت بهداشت است. ما پس از پایان آزمایش، نمونه شما را از بین می‌بریم و اطلاعات شخصی و ژنتیکی شما را با هیچ شخص یا شرکتی به اشتراک نمی‌گذاریم.

 

 

فهرست زیر تعدادی از مقالاتی که به عنوان مرجع علمی برای آنالیزها و آزمایشات ما و سایر آزمایشات نوتریژنتیک به کار می‌روند را نشان می‌دهد. برای دریافت مقالات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  • Gene–diet Interaction and Weight Loss
  • Genetics of weight loss: A basis for personalized obesity management
  • Genetic variation in genes for the xenobiotic-metabolizing enzymes CYP1A1, EPHX1, GSTM1, GSTT1, and GSTP1 and susceptibility to colorectal cancer in Lynch syndrome
  • The bigger picture of FTO—the first GWAS-identified obesity gene
  • Genes, athlete status and training – an overview
  • Genes and athletic performance: an update
  • The Influence of Gene Polymorphisms and Genetic Markers in the Modulation of Sports Performance