همه ما متمایز هستیم. اطلاعات ژنتیکی کلید بررسی و کشف این تفاوت‌هاست.

DNA هر انسان، منحصر‌به‌فرد و خاص اوست. تفاوت‌های ژنتیکی، باعث می‌شود هر شخص ویژگی‌های یکتا و متمایز خود را دارا باشد. بعضی از این تفاوت‌ها مانند رنگ چشم و رنگ مو قابل مشاهده هستند، اما بعضی ویژگی‌ها مانند توانایی سم‌زدایی فقط با آزمایش مشخص می‌شوند.

بزاق حاوی DNA سلول‌ها ست. با ارسال پکیج استریل و و راهنمای نمونه ‌گیری، نمونه براق جمع آوری و به آزمایشگاه ارسال می‌شود. پس از دریافت نمونه، آزمایشگاه مجهز و تایید شده ما DNA موجود در بزاق را استخراج می‌کند. سپس با پیشرفته‌ترین روش‌ها که در کشور منحصربه‌فرد است، ۴۵ ژن مختلف در محل‌های خاصی به نام SNP بررسی می‌شوند.

اطلاعات ژنتیکی شما بر مبنای الگوریتم‌های پیچیده‌ای که مبتنی بر پژوهش‌های پزشکی در سطح جهان هستند، تحلیل می‌شوند و نتایج شخصی تفسیرشده و قابل درک به شما ارائه می‌شود. با استفاده از این اطلاعات می‌توانید بهترین سبک زندگی را برای داشتن زندگی سالم و اندام متناسب انتخاب کنید.

نتایج آزمایشات شما تا پایان عمر تغییری نمی‌کند، چون ژنتیک شما تغییر نمی‌کند. به جای پیشنهادات موقتی و مد روز که تنها پس از مدت کوتاهی ناکارآمدی خود را نشان می‌دهند، از اطلاعات ژنتیکی خود که با تکنولوژی روز و بر پایه پشتوانه هزاران تحقیق علمی به دست آمده است استفاده کنید.

برای اطلاع از آخرین مطالب علمی مرتبط با تست مای‌ژن به بلاگ علمی ما مراجعه کنید.

ژن‌های منتخب ما چه ویژگی‌هایی دارد؟

  تنها ژن‌هایی برای بررسی انتخاب می‌شوند که تاثیر آن‌ها در مطالعات گسترده و معتبر جهانی به اثبات رسیده و مکانیسم‌های مولکولی تاثیرات آن‌ها نیز به تایید رسیده باشد.

  ژن‌هایی در آزمایش آنالیز می‌شوند که در صورت تشخیص نوع پرخطر در آن‌ها، با تغییر سبک زندگی بتوان از اثرات منفی جلوگیری کرد. بالاترین کنترل و دقت برای اطمینان از صحت آزمایشات صورت می‌گیرد.

  طراحی پنل با توجه به آزمایشات معتبر جهانی (مانند Vitagene و DNAFit) و با همکاری و انتقال تکنولوژی شرکت GeneTek Biopharma آلمان انجام می‌شود.

  حفاظت از اطلاعات و نمونه شما بر عهده آزمایشگاه مجاز وزارت بهداشت است. ما پس از پایان آزمایش، نمونه شما را از بین می‌بریم و اطلاعات شخصی و ژنتیکی شما را با هیچ شخص یا شرکتی به اشتراک نمی‌گذاریم.

 

 

فهرست زیر تعدادی از مقالاتی که به عنوان مرجع علمی برای آنالیزها و آزمایشات ما و سایر آزمایشات نوتریژنتیک به کار می‌روند را نشان می‌دهد. برای دریافت مقالات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  • Gene–diet Interaction and Weight Loss
  • Genetics of weight loss: A basis for personalized obesity management
  • Genetic variation in genes for the xenobiotic-metabolizing enzymes CYP1A1, EPHX1, GSTM1, GSTT1, and GSTP1 and susceptibility to colorectal cancer in Lynch syndrome
  • The bigger picture of FTO—the first GWAS-identified obesity gene
  • Genes, athlete status and training - an overview
  • Genes and athletic performance: an update
  • The Influence of Gene Polymorphisms and Genetic Markers in the Modulation of Sports Performance