این روزها به خاطر پاندمی کرونا ویروس اکثر ما خانه نشین شده ایم و یا محدود به رفت و آمد به محل کارمان هستیم و از ورزش، پیاده روی و کلاس های فیتنس محروم شده ایم‌. خبر خوب! بسیاری از اپلیکیشن های معتبر ورزشی، از یوگا گرفته تا تمرینات هوازی، در این مدت استفاده را رایگان کرده اند و میتوانیم از آن ها بهترین استفاده را ببریم.

در این مطلب به شما کمک می کنیم بهترین برنامه را انتخاب کنید و به جای لم دادن ۲۴ ساعته روی مبل، تحرک و نشاط داشته باشید.

  • ۲۴ hour fitness 

این برنامه متعلق به یکی از بزرگترین باشگاه های ورزشی زنجیره ای در جهان است. این روزها با استفاده از اپلیکیشن آن، ۲۴GO  میتوانید برنامه ورزشی اختصاصی رایگان برای خود داشته باشید. ابتدا به چند سوال درباره وضعیت فیزیکی و اهداف تناسب اندام خود پاسخ می دهید و سپس به بیش از ۱۵۰۰ تمرین مناسب خود دسترسی خواهید یافت.

  • Daily Burn

 

در روزهای عادی برای استفاده از این برنامه باید اشتراک ماهیانه بپردازید، اما حالا می توانید از ۶۰ روز استفاده رایگان لذت ببرید! این برنامه انواع تمرینات برای اهداف مختلف و سطح آمادگی جسمانی های متفاوت را ارائه می کند. این کلاس های مجازی شامل یوگا، عضله سازی، پیلاتس، کیک باکس، کشش و انواع تمرینات در سطوح مختلف هستند.

  • Orangetheory

وب سایت این شرکت هر روز یک تمرین ۳۰ دقیقه ای را که توسط بهترین مربیان ضبط شده است، به رایگان در اختیار شما قرار می دهد. این تمرینات نیاز به تجهیزات خاصی ندارند و به راحتی در خانه قابل انجام هستند.

  • Corepower Yoga

کمپانی نایک با رایگان کردن اکثر تمرینات ورزشی در اپلیکیشن خود، فروش خود را در دوران کرونا به شدت افزایش داده است. این اپلیکیشن از بهترین انتخاب ها ست. استفاده از اکانت حرفه ای برنامه ورزشی Nike که ماهیانه حدود ۱۵ دلار هزینه دارد، اکنون به رایگان قابل استفاده است و انواع تمرینات مانند ورزش های شکم ،چربی سوزی، هوازی،  یوگا و .. با زمان های مختلف به راحتی در ان قابل دسترس هستند. به علاوه مطالب بسیار مفیدی برای تغذیه سالم نیز به اشتراک گذاشته می شوند.

در خانه تست ژنتیکی انجام دهید و رژیم دریافت کنید:

برای انجام تست ژنتیکی تغذیه مای ژن به صورت غیر حضوری، با تکمیل سفارش از سایت، پکیج نمونه گیری بزاق به درب منزل شما ارسال خواهد شد.

همین امروز تست خودت رو سفارش بده!