“به عنوان یک متخصص ژنتیک، بیشتر زمان خود را برای تشخیص بیماری ها سپری کرده‌ام. بسیاری از مواقع ما مشکل را پیدا می‌‌کنیم، ولی متاسفانه درمانی برای آن وجود ندارد. اگر بیماری ها دیر تشخیص داده شوند، آسیب های حاصل از بیماری ممکن است بدون بازگشت باشند. پزشکان متخصص برای درمان بیماری دارو تجویز می‌کنند، ولی تعداد کمی از داروها علت اصلی بیماری را درمان می‌کنند. آن داروها فقط زمانی اثر دارند که درست مصرف شوند. در غیر این صورت مشکلات جدیدی را به وجود می‌آورند.”

 دکتر سیروس زینلی، متخصص ژنتیک پزشکی

 ما در «مای ژن» به شما کمک خواهیم کرد تا سلامتی خود را بهبود دهید و کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. مای ژن به همراه پزشک‌ و مربی‌تان، در تیم شما است! همه ما باهم به شما کمک خواهیم کرد. ما با DNA خود که آنها را از والدینمان گرفته‌ایم به دنیا می‌آییم. این ژنتیک تغییر نمی‌کند ولی سبک زندگی ما قابل تغییر است. تغییر سبک زندگی باعث تغییر فنوتیپ ما، یعنی ویژگی های قابل مشاهده ما، می‌شود. ما نمیتوانیم DNA را ببینیم و تغییر دهیم، ولی فنوتیپ را می‌توانیم!

یک برنامه ورزشی و غذایی یکسان برای همه موثر نیست. به عنوان مثال دیده اید که دو نفر یک رژیم غذایی یکسان را امتحان کرده‌اند، یکی از آنها ۵ کیلوگرم وزن کم کرده، دیگری حتی ۱ کیلوگرم وزن اضافه کرده است! این یک مثال برای اثبات یکسان نبودن افراد می‌باشد. 

مای ژن برای کمک به کسانی که به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند، به وجود آمده است. ما این کار را با کمک آزمایش‌ها و آنالیز‌های پیشرفته ژنتیکی انجام می دهیم و یک راهنمای کاملا شخصی برای انتخاب بهترین برنامه ورزشی، رژیم غذایی و مکمل‌ها ارائه می دهیم. سلامتی، اندام متناسب و زیبایی، گرانبها‌ترین چیز‌هایی هستند که ما انسان‌ها داریم.


برای حفظ سلامتی شما، در کنار شما هستیم!

 

 

تست ژنتیکی تغذیه، سلامتی و تناسب اندام مای ژن

تحولی در تغذیه و ورزش

پس از سفارش و دریافت بسته، نمونه بزاق خود را در منزل جمع‌آوری می‌کنید

نمونه را به آزمایشگاه می‌فرستید تا انواع آزمایشات ژنتیکی و آنالیزها روی آن انجام شود

نتایج را در ۲ دفترچه پرینت شده، همراه چند فایل برنامه‌غذایی دریافت می‌کنید