در جهان امروز، پیشرفت های علمی در مورد آنچه که ما در مورد جهان می دانیم دائما در حال وقوع است. به همین دلیل است که رژیم های غذایی در حال حرکت هستند و پذیرفته شده یا رد می شوند. در نهایت، رژیم غذایی فقط برای یک دوره معینی از زمان مورد استفاده قرار می گیرد تا آنکه منقضی شود و علم جدید وارد شود. این چرخه بر اساس اکتشافات جدید و در ارتباط با گسترش دانش ما تکرار می شود.

اما اگر شما بتوانید یکی را مختص برای خودتان پیدا کنید، چه؟

شما می توانید به ژن های خود اعتماد کنید. احتمالا خوشحال خواهید شد اگر بدانید که ژن های شما، در واقع، هرگز تغییر نمی کنند. برخی می‌توانند خود را از راه های مختلف بیان کنند، اما در نهایت، ژن های شما تعریف می کنند که چه کسی هستید. به طور خلاصه، آنها اطلاعات شخصی شما هستند.

نا امید کننده است که یک رژیم غذایی برای دوستتان تاثیر گذار است. اما هنوز هم به نظر نمی رسد که وزن شما کاهش یافته باشد…!
حقیقت این است که با پیشرفت علم، اکنون روشن است که درمان معجزه آسای یگانه ای وجود ندارد. با استفاده از پکیج‌های مای ژن می توانید خودتان را شناسایی کنید و دقیقا بدانید که بدن شما چگونه کار می کند و چگونه می‌توانید بهترین خود باشید. با استفاده از این اطلاعات می توانید برنامه رژیم غذایی خود را که کاملا مبتنی بر نیازهای شما است، طراحی و پیگیری کنید.

آیا می دانستید که کسانی که مطابق با ژنتیک خود تغذیه ی خود را تنظیم میکنند، نتایج بهتری نسبت به سایرین خواهند گرفت؟

طی تحقیقی که در دانشگاه استنفورد انجام شد به نتیجه رسیده اند که افرادی که از رژیم غذایی متناسب با ژنتیک خود استفاده می کنند در طول یکسال کاهش وزن بیشتری نسبت به دیگر افراد تجربه می کنند. این تحقیق در سایت رسمی ژورنال وال استریت آورده شده است.


مطالعه منبع خبر. 

تست ژنتیکی تغذیه، سلامتی و تناسب اندام مای ژن

تحولی در تغذیه و ورزش

پس از سفارش و دریافت بسته، نمونه بزاق خود را در منزل جمع‌آوری می‌کنید

نمونه را به آزمایشگاه می‌فرستید تا انواع آزمایشات ژنتیکی و آنالیزها روی آن انجام شود

نتایج را در ۲ دفترچه پرینت شده، همراه چند فایل برنامه‌غذایی دریافت می‌کنید