هرساله با توصیه‌های بسیاری رو به رو هستیم که برای داشتن زندگی سالم، باید چه چیزهایی بخوریم و از خوردن چه چیزهایی خودداری کنیم. دراصل، تنها چیزی که باید بدانید این است که اگر رژیم غذایی متعادلی داشته باشید و از مصرف فست فودها و غذاهای فراوری شده پرهیز کنیم، سالم تر خواهیم ماند و به اهداف زیبایی و تناسب اندام خود نزدیک تر خواهید شد.

دراین مقاله به شما از پیش بینی‌ها درباره تمایلات غذایی درسال ۲۰۱۸ خواهیم گفت.

کلاژن: کلاژن، کلمه کلیدی امسال است که همه درمورد آن صحبت می‌کنند. همچنین جزء اصلی در تمام بافت‌های بدن است و در سلامتی پوست، سلامتی بدن و جلوگیری از روند پیری نقش دارد. علاوه براین ها؛ افزایش متابولیسم، تقویت بافت موها ، ناخن‌ها و دندان‌ها، کمک به سلامت کبد و حفاظت از قلب از دیگر فواید کلاژن به حساب می آید. سیر، مرکبات، پروتیین، سویا و ماهی از منابع کلاژن ساز در بدن به حساب می آیند.

قارچ: مصرف قارچ در سال ۲۰۱۸ فراگیر خواهد شد. اصلی ترین دلیل آن، محتوای آنتی اکسیدان سلنیوم قارچ در کنار سایر ویتامین‌ها و مواد معدنی است که باعث می‌شود این ماده غذایی به شدت توصیه گردد. علت دیگر این امر، تطبیق پذیری بالای قارچ است. قارچ را می‌توان به سالاد اضافه کرد یا اینکه خود به صورت میان وعده مصرف شود و یا اینکه درکنار وعده غذایی اصلی مصرف شود تا علاوه بر ویتامین‌ها، ازعطر و طعم لذیذی که به غذا می‌بخشد، بهره برده شود. 

روغن آووکادو: این روغن علاوه بر اینکه مزایای بسیاری برای سلامتی ما دارد، از جمله پرطرفدارترین مواد غذایی حال حاضر است.

طب سنتی: مردم بیشتر به دنبال درمان‌های طبیعی هستند. این به معنی بی اعتمادی به پزشکان نیست. بلکه نشان می‌دهد امروزه افراد به جای مصرف داروهای شیمیایی به دنبال راه حلی طبیعی برای حفظ سلامتی خود هستند. درسال ۲۰۱۸ شاهد بازپذیری طب سنتی و قبول ارزش های آن در میان مردم خواهیم بود.

رژیم غذایی مبتنی بر گیاهان: به موضوع گیاه‌خواری پیشتر پرداخته ایم، اما این بحثی متفاوت است: منظور ما از رژیم غذایی مبتنی بر گیاهان در سال ۲۰۱۸ این است که احتمالا شاهد جایگزین‌های بیشتری برای غذاهای معمول خواهیم بود. می‌توانید با چند جایگزینی ساده، سبزیجات را به رژیم غذایی خود اضافه کنید، بدون اینکه مجبور باشید خود سبزیجات را مصرف کنید که برای بسیاری از افراد خطرناک است (به دلیل مشکلات بهداشتی). این مشتقات طعم خوبی دارند و احساس خوبی به شما می‌دهند بدون اینکه خطری داشته باشند.

سال ۲۰۱۸ می تواند سال شما باشد! برای پیشرفت‌های بزرگ در دنیای تغذیه آماده باشید…  

تست ژنتیکی تغذیه، سلامتی و تناسب اندام مای ژن

تحولی در تغذیه و ورزش

پس از سفارش و دریافت بسته، نمونه بزاق خود را در منزل جمع‌آوری می‌کنید

نمونه را به آزمایشگاه می‌فرستید تا انواع آزمایشات ژنتیکی و آنالیزها روی آن انجام شود

نتایج را در ۲ دفترچه پرینت شده، همراه چند فایل برنامه‌غذایی دریافت می‌کنید