۱۰ راه حل ساده برای کم کردن ۵۰۰ کالری بدون احساس گرسنگی!

اگر تمایل به کاهش وزن دارید و کالری مصرفی شما بالاست، با این راه حل‌های ساده می‌توانید ۵۰۰ کالری از رژیم روزانه خود را حذف کنید. بدون آنکه احساس گرسنگی کنید. تغییرات کوچک در عادت‌ها می‌تواند تغییرات بزرگی در اندام شما پدید بیاورد. آماده اید که شروع کنیم؟

بنابراین با اراده شروع کنید:

  • از بشقاب های کوچک‌تر استفاده کنید: ما بر اساس اندازه غذایی که پیش روی مان است گرسنگی و سیری خود را تخمین می‌زنیم. ویژگی‌های بصری نقش بسیار مهمی در تصمیمات ما دارند. تحقیقات نشان داده اند که توهمات نوری موجب می‌شوند که غذای بیشتری از آنچه که فکر می‌کنید بخورید. همچنین افرادی که در ظرف‌های کوچک‌تر غذای خود را می‌خورند بین ۲۰ تا ۲۵ درصد بیش از دیگر افراد لاغر می‌شوند.
  • خوردن آجیل های خود را محدود کنید: آجیل ها بسیار مواد مغذی‌ای هستند. اما در کنار آن، مقدار زیادی کالری و انرژی دارند، به طور متوسط در هر ۱۰۰ گرم بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری. آجیل های خام بهترین گزینه برای انتخاب آجیل ها هستند.
  • افزودنی هایی که به سالاد اضافه می‌کنید را با مواد سالم‌تر جایگزین کنید: افزودنی‌ها و سس‌ها اغلب انرژی و کالری بسیار بالایی دارا هستند. اغلب در رستوران‌ها، سالادها را با مواد افزودنی بسیار پرکالری‌ای برای شما سرو می‌کنند. البته می‌توانید در رستوران‌ها ظرف‌های سالاد کوچک سفارش دهید.
  • همه چیز در مورد کالری مصرفی شما نیست: اغلب دیده اید که افرادی با خوراک زیاد، شکم تخت دارند و به آن ها حسادت می‌کنید. با انجام تست ژنتیکی مای ژن و مشخص شدن نتایج خود، می‌توانید پاسخ بدنتان به مواد غذایی مختلف را بررسی کنید. بنابراین بهترین انتخاب‌های غذایی را در رژیم انجام می‌دهید و شما هم از نگرانی‌های غذایی رها می شوید.

 

  • در مقابل تلویزیون چیزی نخوردید: افرادی که در مقابل تلویزیون اسنک می‌خورند بیش از ۳۰۰ کالری از دیگر افراد در روز مصرف می‌کنند. چون در این زمان‌ها شما به مقدار غذایی که می‌خورید توجه ندارید و این ریسک افزایش وزن را بسیار زیاد می‌کند. توجه و حافظه در مقدار غذایی که میل می‌کنید بسیار تاثیر گذار است.
  • غذای خود را خوب بجوید: اگر غذای خود را خوب بجوید ( ۳۰ بار) باعث می‌شود بدن شما سطح کمتری از گرلین، هورمون چاقی را تولید می‌کند. هم‌چنین بدن شما در مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه از خوردن خسته می‌شود و دیگر احساس گرسنگی نمی‌کنید. درنتیجه کالری کمتری مصرف می‌کنید. بنابراین غذای خود را خوب بجوید تا هم هضم آن آسان‌تر باشد و هم اضافه وزن پیدا نکنید!
  • قبل از خوردن غذا ها، کالری آن را بسنجید: با سنجش و مشاهده مقدار کالری هر غذا دیگر خوردن تمام آن برایتان مشکل می شود. خصوص وقتی بدانید با ۱ ساعت پیاده روی فقط ۱۵۰ کالری می سوزانید!
  • از خیر نوشابه ها و قهوه های بیرون بگذرید: نوشابه ها منبع غنی شکر هستند. بعضی از آن ها تا ۳۸ قاشق شکر دارا هستند. حالا که هیج ارزش غذایی ای ندارند چرا سلامت خود را در معرض ریسک قرار دهید؟
  • صبحانه‌ای با درصد پروتئین بالا بخورید: پروتئین ها اگرچه مقدار کالری زیادی ندارند اما به دلیل آنکه دیر‌تر هضم می‌شوند، زمان بیشتری شما را سیر نگه می‌دارند. تخم مرغ، ماست و پنیر چدار پیش نهاد هایی برای صبحانه هستند.
  • هوشمندانه غذا سفارش دهید: از غذاهای فرآوری شده، سرخ شده و همراه با سس پرهیز کنید. غذاهای کباب شده هم بخاطر حرارت زیادی که می‌بینند، مواد مغذی زیادی ندارند. بنابراین در سفارش خود هوشمندانه رفتار کنید.

تست ژنتیکی تغذیه، سلامتی و تناسب اندام مای ژن

تحولی در تغذیه و ورزش

پس از سفارش و دریافت بسته، نمونه بزاق خود را در منزل جمع‌آوری می‌کنید

نمونه را به آزمایشگاه می‌فرستید تا انواع آزمایشات ژنتیکی و آنالیزها روی آن انجام شود

نتایج را در ۲ دفترچه پرینت شده، همراه چند فایل برنامه‌غذایی دریافت می‌کنید

پکیج جامع تغذیه، سلامتی و تناسب اندام

myGene Fitness & Diet Pro

می‌خواهم تغذیه اصولی داشته باشم
و مانند قهرمان ها تمرین کنم

۱,۵۷۵,۰۰۰ تومان
تخفیف ۱,۲۴۵,۰۰۰ تومان
ویژگی‌ها

-بهترین نوع رژیم غذایی (کم‌چربی، کم کربوهیدرات یا مدیترانه‌ای)

-پاسخ به چربی‌های اشباع و کربوهیدرات (احتمال ابتلا به دیابت)

-توانایی سم‌زدایی بدن جهت پیشگیری از سرطان‌ها

-نیاز به آنتی اکسیدان‌ها، امگا-۳، ویتامین B و ویتامین D

-حساسیت به نمک (احتمال ابتلا به فشار خون) و کافئین

-پاسخ به ورزش‌های استقامتی/ قدرتی

-سرعت ریکاوری پس از ورزش (فاصله مناسب بین تمرینات ورزشی)

-احتمال آسیب حین ورزش و پیشگیری از آن

-پتانسیل هوازی (Vo2 Max)

-نیازهای تغذیه‌ای پس از ورزش

تغذیه و سلامتی

myGene Diet & Health

می‌خواهم تغذیه و سلامتی‌ام را
به بهترین شکل تبدیل کنم 

۸۹۹,۰۰۰تومان
تخفیف ۸۵۵,۰۰۰تومان
ویژگی‌ها

-بهترین نوع رژیم غذایی (کم‌چربی، کم کربوهیدرات یا مدیترانه‌ای)

-پاسخ به چربی‌های اشباع و کربوهیدرات (احتمال ابتلا به دیابت)

-توانایی سم‌زدایی بدن جهت پیشگیری از سرطان‌ها

-نیاز به آنتی اکسیدان‌ها، امگا-۳، ویتامین B و ویتامین D

-حساسیت به نمک (احتمال ابتلا به فشار خون) و کافئین

-راهنمای غذایی و میان وعده‌ها (دستور پخت صبحانه، ناهار، شام و میان وعده) متناسب با ژنتیک شما

 -تنظیم رژیم غذایی اختصاصی توسط متخصص تغذیه بر اساس ژنتیک و اهداف شما